Programii Transparencės


Koordinatori pėr tė Drejtėn e Informimit i Qendrės sė Botimeve Zyrtare:

Jetmir Ruēi

E-mail: Jetmir.Ruci@botimezyrtare.gov.al

Adresa: Bulevardi “Gjergj Fishta” pas ish-Ekspozites “Shqiperia Sot” Tirane.

Orari:

E Hėnė - E Enjte 08:00 - 16:30

E Premte 08:00 - 14:00
Regjistri i realizimit te prokurimeve viti 2017Regjistri i realizimit te prokurimeve viti 2016Programi i transparencės pėr Qendrėn e Botimeve ZyrtareKėrkesė pėr Informacion


Rregjistri i Kėrkesave dhe Pėrgjigjeve