Legjislacioni i Pėrditėsuar

 • Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr. 686, datė 29.07.2015 "Pėr miratimin e rregullave tė komunikimit, konsultimit dypalėsh dhe vendimmarrjes pėr lejen e mjedisit tė tipit A, ..."(pėrditėsuar 14.2.2018)
 • Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr. 372, datė 18.05.2016 Pėr miratimin e rregullave, tė pėrgjegjėsive e tė afateve pėr zhvillimin e procedurės sė vlerėsimit tė ndikimit nė mjedis (VNM) dhe procedurės sė transferimit tė vendimit e deklaratės mjedisore"(pėrditėsuar 14.2.2018))
 • Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr. 1037, datė 16.12.2015 "Pėr procedurat e vlerėsimit tė nėpunėsve civilė, pėr pėrfitimin dhe pėrditėsimin e njohurive shtesė"(pėrditėsuar 20.03.2018)
 • Vendim i Kėshillit tė Ministrave nr. 513, datė 13.06.2013 "Pėr pėrcaktimin e kritereve, procedurave e tė dokumentacionit pėr hyrjen, qėndrimin dhe trajtimin e tė huajve nė Republikėn e Shqipėrisė"(pėrditėsuar 16.03.2018)
 • Vendim nr.640, datė 07.09.2018 "Pėr kalimin e sporteleve tė shėrbimit tė Fondit tė Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor nė administrim tė Agjencisė sė Ofrimit tė Shėrbimeve Publike tė Integruara(ADISA)(pėrditėsuar 16.03.2018)
 • Udhėzim nr. 25 datė 10.11.2017 "Pėr regjistrimin e formave tė diplomave dhe certifikatave nė regjistrin shtetėror tė diplomave dhe certifikatave pėr arsimin e lartė dhe kėrkimin shkencor(pėrditėsuar 15.03.2018)
 • Vendim 921/29.12.2014 PĖR PERSONELIN E ADMINISTRATĖS DOGANORE(Ndryshuar me VKM nr.9, datė 11.1.2017; nr.2, datė 8.1.2018).
 • Vendim 519/20.9.2017 PĖR PĖRCAKTIMIN E PĖRBĖRJES SĖ KĖSHILLIT KOMBĖTAR TĖ TERRITORIT.
 • Vendim 910/22.12.2014 PĖR MIRATIMIN E CEREMONIALIT SHTETĖROR TĖ REPUBLIKĖS SĖ SHQIPĖRISĖ.
 • Vendim420/8.6.2016 PĖR MIRATIMIN E CEREMONIALIT SHTETĖROR TĖ REPUBLIKĖS SĖ SHQIPĖRISĖ.


 • Njoftime

   Pėr abonimet nė Fletoren Zyrtare

   Qendra e Botimeve Zyrtare njofton tė gjithė tė interesuarit pėr abonimet nė Fletoren Zyrtare, se fushata e abonimeve mbyllet me datė 31.01.2018.

   Tė interesuarit mund tė paraqiten pranė zyrave tona ose pranė Postės Shqiptare pėr tė bėrė abonimin.  Fletorja Zyrtare e Fundit


  Fletore Zyrtare 40 E martė, 21 mars 2018


  Udhėzim i ministrit tė Bujqėsisė dhe Zhvillimit Rural dhe ministrit tė Financave dhe Ekonomisė nr.1, datė 19.2.2018 "Pėr kriteret, procedurat dhe mėnyrėn e administrimit tė fondit tė programit pėr bujqėsinė dhe zhvillimin rural".